הוסף למועדפים |
 
תכנים | שו"ת ברשת | תמונות | מוצרים | אתרים  
 
 
התחברות-שלום אורח
 
 
התמודדות עם אינטרנט למורים, הורים, מנהלים וצוותים חינוכיים
 
1599-55-99-59 לעזרה ותמיכה התקשרו
קורס און ליין על התמודדות עם האינטרנט והמדיה בימינו. למורים, הורים, מנהלים וצוותים חינוכיים - היישר מחזית המאבק

האינטרנט כבש את העולם, הגיע גם אלינו ושינה הרבה את אורחות חיינו... אך לצד השימושים החיוביים הרבים שלו, הוא גם גורר (בנוסף לסכנות הגדולות) שינוי חינוכי עמוק, מרחיק לכת, שחשוב שנהיה מודעים לו כדי לדעת כיצד להתמודד.
הרב יניב חניא, מייסד אתר שורש (חברה שעוסקת בפיתוחים לאינטרנט), ממציא כלי הפיקוח "שומר מסך" ומשיב על שאלות ברשת במשך שנים.
כמו כן, הרב מעביר הרצאות ושיחות בתחום האינטרנט מההיבט החינוכי/יהודי במוסדות חינוכיים וישובים למעלה מעשור. בהרצאותיו, הרב משלב נקודות מבט ייחודיות משלוש זוויות שונות - תחום התוכן האינטרנטי, התמודדות עם קשיי אינטרנט פוגעני ותחום הפיתוח והתכנות. מבט חינוכי בשילוב מעניין ומקורי, שלא ראיתם, לא ידעתם ו... לא תאמינו אחרי שתדעו.
לאור ניסיונו הרב בנושאים רגישים אלו, החליט הרב יניב לצאת בסידרת הרצאות אינטרנטיות איכותיות, המכילות את המידע חינוכי/טכנולוגי רב הערך שצבר.

קורס און ליין עם הרב יניב חניא, העוסק בנושא "ההתמודדות עם המדיה והאינטרנט", חובה לכל איש חינוך והורה בימינו, החל מהורים לנוער ועד לראשי ישיבות, אולפנות, מנהלים, מדריכים ועוד. זה קשה, מורכב, אתגרי מאין כמוהו, אבל אתם חייבים לדעת, פשוט חייבים. הקורס הייחודי כולל מידע חי, המתעדכן כמעט מידי יום על הזירה החינוכית הבוערת ביותר של ימינו. ישירות מהשטח, מהתוכנות, הסמלילים וענקי הטכנולוגיה והטלפונים החכמים של כולנו. שיקוף חסר תקדים... המציאות עולה על כל דמיון - איך עובדת המערכת? איפה הילדים נמצאים? איפה אנחנו בהתמודדות? מה הסיכוי שלנו לנצח את המדיה? מה אפשר לעשות אם בכלל? למה זה כל כך קשה וחשוב להתמודד?

ניתן לצפות בשיעור הראשון ללא תשלום. לצפיה בשיעור הראשון, לחצו כאן


בקורס ששה חלקים, לפי נושאים שונים... והוא כולל בתוכו גם מספר מסמכים- עצות להורים, כלים חינוכיים לבתי ספר ורבנים, הפניות לקישורי בדיקה (בחן את עצמך- האם אתה מכור לאינטרנט?) ועוד...

הקורס מיועד לאנשי חינוך והורים, פחות לגולשים. למכורים לאינטרנט ולפורנוגרפיה ברשת ייפתח קורס נפרד.

לרכישה מאובטחת
לרכישה מאובטחת ולקבלת גישה מיידית לסידרת הקורסים!
קבוצה/ מוסד חינוכי

מעוניינים בצפייה בקורס עבור קבוצה/מוסד?

לחצו כאן!
פתח גם אתה קורס, כולל גביה, במערכת שורש
The header image designed by Freepik